Tel: (0212) 512 2621

Adres: Bakkal Sok. No: 3/4 Uğur Hanı Kat: Zemin Muhsinehatun Mh. Yeşildirek Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Gecem Çamaşır, İstanbul ili Fatih ilçesinin Hoca Paşa Mah. mahallesinde (Nöbethane Caddesi) yer alıyor. Gecem Çamaşır yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gecem Çamaşır nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gecem Çamaşır nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gecem Çamaşır konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gecem Çamaşır

0 görüş var

Gecem Çamaşır adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Gecem Çamaşır
Hoca Paşa Mah.Nöbethane Caddesi, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 512 2621 Gecem Çamaşır

Aşağıdaki formu kullanarak Gecem Çamaşır ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...