Tel: (0262) 655 9787

Adres: Kazim Karabekir Mah. Oruç Reis Cad., Darıca, Kocaeli, Türkiye


Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi, Kocaeli ili Darıca ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (Şimşek Sokak) yer alıyor. Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi

0 görüş var

Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.19 puan almıştır.
Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi
Kazım Karabekir Mah.Şimşek Sokak, Darıca, Kocaeli.
+90(0262) 655 9787 Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...