Adres: Gebze, Bağdat Cd, Arapçeşme, , Kocaeli, Türkiye


Gebze Cezaevi, Kocaeli ili Gebze ilçesinin Arapçeşme Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Gebze Cezaevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gebze Cezaevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gebze Cezaevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gebze Cezaevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gebze Cezaevi

1 görüş var

  • cezaevine girenlerin baş?ına varya neler gelece allaha dua etsünler inşllah cezaevinden çıkarla

    Misafir, 02.03.2010 13:09:00

Gebze Cezaevi adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.27 puan almıştır.
Gebze Cezaevi
Arapçeşme Mah.Bağdat Caddesi, Gebze, Kocaeli.
Gebze Cezaevi

Aşağıdaki formu kullanarak Gebze Cezaevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...