Tel: (0256) 225 1180

Adres: Gazipaşa İöo, Meşrutiyet Mahallesi, Gençlik Caddesi, No: 27, Merkez, Aydın, Türkiye


Gazipaşa İlköğretim Okulu (Aydın Merkez), Aydın ili Efeler ilçesinde yer alıyor. Gazipaşa İlköğretim Okulu (Aydın Merkez) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gazipaşa İlköğretim Okulu (Aydın Merkez) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gazipaşa İlköğretim Okulu (Aydın Merkez) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gazipaşa İlköğretim Okulu (Aydın Merkez) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gazipaşa İlköğretim Okulu (Aydın Merkez)

0 görüş var

Gazipaşa İlköğretim Okulu (Aydın Merkez) adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Gazipaşa İlköğretim Okulu (Aydın Merkez)
, Efeler, Aydın.
+90(0256) 225 1180 Gazipaşa İlköğretim Okulu (Aydın Merkez)

Aşağıdaki formu kullanarak Gazipaşa İlköğretim Okulu (Aydın Merkez) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...