Tel: (0212) 545 1961

Adres: Çukurçeşme Cad. Ferah Sok. No: 3 Merkez Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Gaziosmanpaşa Verem Savaş Dispanseri, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Ferah Sokak) yer alıyor. Gaziosmanpaşa Verem Savaş Dispanseri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gaziosmanpaşa Verem Savaş Dispanseri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gaziosmanpaşa Verem Savaş Dispanseri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gaziosmanpaşa Verem Savaş Dispanseri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gaziosmanpaşa Verem Savaş Dispanseri

0 görüş var

Gaziosmanpaşa Verem Savaş Dispanseri adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Gaziosmanpaşa Verem Savaş Dispanseri
Merkez Mah.Ferah Sokak, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 545 1961 Gaziosmanpaşa Verem Savaş Dispanseri

Aşağıdaki formu kullanarak Gaziosmanpaşa Verem Savaş Dispanseri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...