Tel: (0356) 252 1616

Adres: Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Taşlıçiftlik Yerleşkesi, Pk: 60150, Merkez, Tokat, Türkiye


Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Tokat ili Tokat Merkez ilçesinde yer alıyor. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...