Tel: (0312) 448 0407

Adres: Dr. Reşit Galip Cad. Gökçek Sk. No: 23 Çankaya, Ankara, Türkiye


Gaziosmanpaşa Necla-İlhan İpekçi İlköğretim Okulu, Ankara ili Çankaya ilçesinin 100. Yıl Mah. mahallesinde yer alıyor. Gaziosmanpaşa Necla-İlhan İpekçi İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gaziosmanpaşa Necla-İlhan İpekçi İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gaziosmanpaşa Necla-İlhan İpekçi İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gaziosmanpaşa Necla-İlhan İpekçi İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gaziosmanpaşa Necla-İlhan İpekçi İlköğretim Okulu

0 görüş var

Gaziosmanpaşa Necla-İlhan İpekçi İlköğretim Okulu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır.
Gaziosmanpaşa Necla-İlhan İpekçi İlköğretim Okulu
100. Yıl Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 448 0407 Gaziosmanpaşa Necla-İlhan İpekçi İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Gaziosmanpaşa Necla-İlhan İpekçi İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...