Tel: (0212) 564 2525

Adres: Gaziosmanpaşa Meydanı Kültür Merkezi No: 20 Kat: 2 Merkez (Gaziosmanpaşa) Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Gaziosmanpaşa Cinema, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Kavaklı Sokak) yer alıyor. Gaziosmanpaşa Cinema yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gaziosmanpaşa Cinema nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gaziosmanpaşa Cinema nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gaziosmanpaşa Cinema konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gaziosmanpaşa Cinema

0 görüş var

Gaziosmanpaşa Cinema adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Gaziosmanpaşa Cinema
Merkez Mah.Kavaklı Sokak, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 564 2525 Gaziosmanpaşa Cinema

Aşağıdaki formu kullanarak Gaziosmanpaşa Cinema ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...