Gaziosmanpaşa Belediyesi logo

Tel: (0212) 453 5000 veya 444 04 67

Adres: Gaziosmanpaşa Merkez Mh. Ordu Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, No: 20, Belediye Binası, Pk: 34245, Gaziosmanpaşa, İstanbu İstanbul, Türkiye


Gaziosmanpaşa Belediyesi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Ordu Caddesi) yer alıyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gaziosmanpaşa Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Gaziosmanpaşa Belediyesi Başkanlığı Merkez Hizmet Binası


0 görüş var

    Gaziosmanpaşa Belediyesi
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.15 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gaziosmanpaşa Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gaziosmanpaşa Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gaziosmanpaşa Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gaziosmanpaşa Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...