Tel: (0212) 453 5000 veya 444 04 67

Adres: Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesi, Ordu Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, No: 20, Pk: 34245, Gaziosmanpaşa, İstanbu İstanbul, Türkiye


Gaziosmanpaşa Belediyesi, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinde yer alıyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gaziosmanpaşa Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Gaziosmanpaşa Belediyesi Başkanlığı Merkez Hizmet Binası

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gaziosmanpaşa Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gaziosmanpaşa Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gaziosmanpaşa Belediyesi

0 görüş var

Gaziosmanpaşa Belediyesi adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.15 puan almıştır.
Gaziosmanpaşa Belediyesi
, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 453 5000 Gaziosmanpaşa Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gaziosmanpaşa Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...