Tel: (0216) 443 5111

Adres: Atatürk Mah. Alemdağ Cad. No: 17 / A Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Gaziantepli Hacıbekir Künç, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde yer alıyor. Gaziantepli Hacıbekir Künç yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gaziantepli Hacıbekir Künç nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Restaurant kafeterya şarküteri kasap süpermarket pastane tatlıcı gibi tesisleri açmak ve işletmek. Her türlü şeker ve şeker mamüllerinin üretimini alım satımını ithalat ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Gaziantepli Hacıbekir Künç
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • tek kelime ile harika ama sözle anlatılmaz yemek gerek.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gaziantepli Hacıbekir Künç nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gaziantepli Hacıbekir Künç konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gaziantepli Hacıbekir Künç