Tel: (0342) 231 0313

Adres: Gaziantep Valiliği, İncilipınar Mh. Muammer Aksoy Bulvarı, No: 3, Pk: 27090, Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye


Gaziantep Valiliği, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinin İncili Pınar Mah. mahallesinde (Prof. Muammer Aksoy Blv) yer alıyor. Gaziantep Valiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gaziantep Valiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gaziantep Valiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gaziantep Valiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gaziantep Valiliği

1 görüş var

  • Gaziantep Şehitkamil Gazikent Mah.55Nolu Sok'da 4 Bina Sakinleri olarak Gazintep Valiliğine,bu şikayetimizi sizlere duyurmak ihtiyacı duydum. 55 Nolu Sok.'da hiçbir aydınlatma olmadığından dolayı TEDAŞ yetkililerine bildirmemize rağmen bizlere bu konuda yardımcı olmadılar.TEDAŞ yetkilisi özel şirket diye şikayetinizi ADANA bölgesine iletin dediler,telefon açmamıza rağmen telefonu yüzümüze kapattılar.Daha sonra kendi şahsım olarak TEDAŞ Genel Müdürlüğü'ne gittim Müdür Yardımcısıyla görüştüm bu aydınlatma sistemini kendi tarafımızdan yapılması gerektiğini söylediler.Hiçbir sonuç alamamıza rağmen Gaziantep Valiliğine şikayetimi duyurmak istedim.Mahalle sakinleri olarak bizlere yardımcı olmadılar.Mahalle muhtarına söylememize rağmen o da yardımcı olmadı.Bu konuda gerekenin yapılmasını ARZ EDERİM... Saygılarımla!

    Misafir, 20.01.2014 22:20:00

Gaziantep Valiliği adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.21 puan almıştır.
Gaziantep Valiliği
İncili Pınar Mah.Prof. Muammer Aksoy Blv, Şehitkamil, Gaziantep.
+90(0342) 231 0313 Gaziantep Valiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Gaziantep Valiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...