Tel: (0216) 650 8315 veya (0216) 650 8316

Adres: Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad. Etiler Sok. No: 10/1 Küçükçamlıca - Üsküdar/İstanbul İstanbul, Türkiye


Gazi Yayıncılık, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Bulgurlu Mah. mahallesinde yer alıyor. Gazi Yayıncılık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gazi Yayıncılık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü ortamda üretilen fikir ve sanat eserlerinin tasarımı yayınlanması çoğaltılması dağıtımı pazarlaması tanıtımı sergilenmesi fikir ve sanat eseri sahipleri ile yayıncıların telif haklarının temsili ve satışını yapmaktır ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Gazi Yayıncılık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gazi Yayıncılık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gazi Yayıncılık

Aşağıdaki formu kullanarak Gazi Yayıncılık ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...