Tel: (0312) 212 6840

Adres: Gazi Ünv. Metal Eğitim Blm. , Yenimahalle, 06330 Emniyet, , Ankara, Türkiye


Gazi Üniversitesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Emniyet Mah. mahallesinde yer alıyor. Gazi Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gazi Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gazi Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gazi Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gazi Üniversitesi

1 görüş var

  • eryamandan hangi otobüsle ulaşımı sağlayabilirim bilen var mı?

    Misafir, 11.03.2011 22:05:00

Gazi Üniversitesi adlı mekan, 45 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Gazi Üniversitesi
Emniyet Mah., Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 212 6840 Gazi Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gazi Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...