Tel: (0312) 202 4444

Adres: Beşevler Çankaya Merkez, Çankaya, , Ankara, Türkiye


Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

0 görüş var

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.95 puan almıştır.
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 202 4444 Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...