Tel: (0312) 202 2222

Adres: Yenimahalle, Boğaziçi Sk, 06330 Emniyet, , Ankara, Türkiye


Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Emniyet Mah. mahallesinde (Boğaziçi Sokak) yer alıyor. Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi

0 görüş var

Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi adlı mekan, 44 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi
Emniyet Mah.Boğaziçi Sokak, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 202 2222 Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...