Tel: (0212) 657 0102

Adres: Güneşli Mah. Cumhuriyet Cad. No: 8, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Bağcılar Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde yer alıyor. Bağcılar Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağcılar Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağcılar Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağcılar Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağcılar Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu

0 görüş var

Bağcılar Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Bağcılar Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu
, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 657 0102 Bağcılar Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Bağcılar Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...