Tel: (0216) 443 0961

Adres: Ferah Mah. Altıntaş Sok. No: 1, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Gazi Mustafa Altıntaş İlköğretim Okulu, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Ferah Mah. mahallesinde (Ferah Yolu Sokak) yer alıyor. Gazi Mustafa Altıntaş İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gazi Mustafa Altıntaş İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gazi Mustafa Altıntaş İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gazi Mustafa Altıntaş İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gazi Mustafa Altıntaş İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • çok disiplinli bir okul

    Misafir, 10.04.2011 17:19:00

Gazi Mustafa Altıntaş İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.3 puan almıştır.
Gazi Mustafa Altıntaş İlköğretim Okulu
Ferah Mah.Ferah Yolu Sokak, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 443 0961 Gazi Mustafa Altıntaş İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Gazi Mustafa Altıntaş İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...