Tel: (0322) 453 0939

Adres: Cemalpaşa Mah. Vali Yolu Cad., Seyhan, Adana, Türkiye


Gazi İlköğretim Okulu, Adana ili Seyhan ilçesinin Reşatbey Mah. mahallesinde yer alıyor. Gazi İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gazi İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gazi İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gazi İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gazi İlköğretim Okulu

0 görüş var

Gazi İlköğretim Okulu adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5.08 puan almıştır.
Gazi İlköğretim Okulu
Reşatbey Mah., Seyhan, Adana.
+90(0322) 453 0939 Gazi İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Gazi İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...