Tel: (0212) 538 1672

Adres: Karadeniz Mah. Eski Edirne Asfaltı No: 386, Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Karadeniz Mah. mahallesinde yer alıyor. Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • sanırım bu sene okulumuzda çoğu şey değişecek. bu sene tüm gazi ahmetlilere hayırlı olsun

    Misafir, 07.10.2010 20:43:00

Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu adlı mekan, 48 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.94 puan almıştır.
Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu
Karadeniz Mah., Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 538 1672 Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...