Tel: (0212) 538 1672

Adres: Karadeniz Mah. Eski Edirne Asfaltı No: 386, Gaziosmanpaşa, İstanbul, Türkiye


Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Karadeniz Mah. mahallesinde yer alıyor. Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu
  Toplam 49 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.94 puan aldı.
 • slm..ben gazi ahmet muhtar paşa ilkokulu mezunlarından birisiyim.bu okulda 5 senem geçti.hayatımın en güzel yıllarıydı o zamanlar.ben 1978 yılında mezun oldum.36 yıl geçmiş ama hala dün gibi aklımda.okul yönetiminden birileri bu yazıyı okursa onlardan tek istirhamım eski mezunların resimlerini yayınlasınlar.biz yaklaşık 50 öğrenciydik sınıfta şu an 5 tanesini bile göremiyorum.saygı ve sevgilerimle..

  4/ 5 yıldız
  ,

 • sanırım bu sene okulumuzda çoğu şey değişecek. bu sene tüm gazi ahmetlilere hayırlı olsun

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu