Tel: (0312) 304 2000

Adres: Gülhane Askeri Hastanesi (gata), General Dr. Tevfik Sağlam Caddesi, Pk: 06010, Etlik, Keçiören, Ankara, Türkiye


GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Ankara ili Keçiören ilçesinin Etlik Mah. mahallesinde (General Dr. Tevfik Sağlam Cadde) yer alıyor. GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi
  Toplam 85 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.85 puan aldı.
 • 15.02.2015 saat 14:30 da babamı gata acile götürdüm ilk girişte Trial bölümünde duran 3 assubay giriş muayenesi adı altında da tansiyon ölçüp Size haber vereceğiz diyip hastaları 3_ 4 saat kapıda bekletiyorlar. 14:30 da gittiğim hastanede 5:30 muayeneye çağrıldık bizim gibi bekleyen okadar acil hastası var ki bağıra çağıra dışarda ağrı içinde kıvranıyorlar. Bu acil hizmetse eğer gataya yakışmayan bir hizmet, hasta acil durumunu kapıda ki oturan seviyesiz işini bilmeyen kişilere emanet edilmesi çok garip. Allah kimseyi hastanenize düşürmesin.

  15/ 5 yıldız
  ,

 • Bugün yaklaşık 13.00 sıralarında 86 yaşındaki Annem Saime Bedriye Süveren'i (TC: 41317508100) genel bel ve dolayısıyla bacak tutulması, yürüyememe, adım atmada şiddetli sancı şikayetleriyle Gülhane Askeri Hastanesi acil servisine 112 acil yardımıyla götürdüm. Esasen kendisi hastaneniz nezdinde muayene ve teşhisle tedaviye tabi tutulmuş idi. Şikayetim bugün kendisini acilde muayene eden, ismini şimdi veremeyeceğim (ki kayıtlarda mutlaka vardır) doktorun, bunun için mi geldiniz hal ve tavırları içinde olması, hastanede yapılan tetkiklerin taraflarınca görülebileceğini belirtmiş olmama rağmen ilgilenmemeleri, (daha önce felç olma riskinin bulunduğu bildirilmiş, yaşı dolayısıyla ameliyattan kaçınmış idik), yapılan iğne verilen serumun ardından taburcu olmasına karar verilince, belki atak dönemi geçinceye kadar 1-2 gün hastanede kalabilir düşüncesiyle, polikliniğe sevk edilmesi talebim üzerine, "istiyorsan buyur git" tavrıyla Beyin Cerrahisine sevk yapılması, ilk rahatsızlık uyandıran tavırlar sıralamasında olmuştur. Bilahare ilgili poliklinikten şimdilik çok güç kaybı yok denilerek, reçete yazılmak suretiyle Annem tekrar acile yönlendirildi. Acil doktorunun ilk sorusu irite edici bir şekilde "yatırılmadı mı?" oldu ve tekrar iğne yapılması önerildi dediğimde de "kendisi yapsaymış o zaman" nahoş yanıtını aldım. Her şey bir yana, Annem bir şekilde muayeneye tabi tutuldu, asgari şartlar sağlandı desek de, özellikle bir acil doktorunun biraz güler yüz, biraz nezaketli olması gerekmiyor mu? Bu doktor hastaya bir nimet mi bağışlıyor yoksa vazifesini mi yapıyor? Ben hitap, davranış ve anlayış özürlü bir insan değilim. Karşımdakinden de, özellikle bir hizmet alımında bunların asgarisini beklemek, en doğal vatandaşlık ve hasta haklarım dahilinde bulunmaktadır. Özellikle Gülhane Askeri Tıp Akademisinin, vizyonları arasında bulunan, üstün tıp hizmetini sağlamak ve hizmet alanın tatmin ve mutluluğunu sağlamak unsurlarını bizler hizmet aldığımız kişiler vasıtasıyla değerlendirmekteyiz. Ancak ne yazık ki bugün, bütün gece uyumamış ve kendisinin de eş zamanlı bel fıtığı atağı bulunan, yorgun ve endişeli bir hasta yakını olarak, acil doktorundan aldığım hizmet beni tatmin etmemiş, Akademiniz adına endişelendirmiştir. Annem bir güler yüz görmemiş, bir tatlı dil duymamıştır. İlgili acil doktorunu esefle kınıyor ve rahatsızlığımı bu yolla dile getiriyorum. Konunun değerlendirilmesini ve tarafıma bilgi verilmesi hususunu önemle rica ederim.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi

Aşağıdaki formu kullanarak GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...