yazdır
 • Nereye: GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi adresine

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi için Görüşler

 • 8 ay önce - 2015-02-15 22:17:00

  15.02.2015 saat 14:30 da babamı gata acile götürdüm ilk girişte Trial bölümünde duran 3 assubay giriş muayenesi adı altında da tansiyon ölçüp Size haber vereceğiz diyip hastaları 3_ 4 saat kapıda bekletiyorlar. 14:30 da gittiğim hastanede 5:30 muayeneye çağrıldık bizim gibi bekleyen okadar acil hastası var ki bağıra çağıra dışarda ağrı içinde kıvranıyorlar. Bu acil hizmetse eğer gataya yakışmayan bir hizmet, hasta acil durumunu kapıda ki oturan seviyesiz işini bilmeyen kişilere emanet edilmesi çok garip. Allah kimseyi hastanenize düşürmesin.
 • 1 yıl önce - 2014-07-13 17:06:00

  Bugün yaklaşık 13.00 sıralarında 86 yaşındaki Annem Saime Bedriye Süveren'i (TC: 41317508100) genel bel ve dolayısıyla bacak tutulması, yürüyememe, adım atmada şiddetli sancı şikayetleriyle Gülhane Askeri Hastanesi acil servisine 112 acil yardımıyla götürdüm. Esasen kendisi hastaneniz nezdinde muayene ve teşhisle tedaviye tabi tutulmuş idi. Şikayetim bugün kendisini acilde muayene eden, ismini şimdi veremeyeceğim (ki kayıtlarda mutlaka vardır) doktorun, bunun için mi geldiniz hal ve tavırları içinde olması, hastanede yapılan tetkiklerin taraflarınca görülebileceğini belirtmiş olmama rağmen ilgilenmemeleri, (daha önce felç olma riskinin bulunduğu bildirilmiş, yaşı dolayısıyla ameliyattan kaçınmış idik), yapılan iğne verilen serumun ardından taburcu olmasına karar verilince, belki atak dönemi geçinceye kadar 1-2 gün hastanede kalabilir düşüncesiyle, polikliniğe sevk edilmesi talebim üzerine, "istiyorsan buyur git" tavrıyla Beyin Cerrahisine sevk yapılması, ilk rahatsızlık uyandıran tavırlar sıralamasında olmuştur. Bilahare ilgili poliklinikten şimdilik çok güç kaybı yok denilerek, reçete yazılmak suretiyle Annem tekrar acile yönlendirildi. Acil doktorunun ilk sorusu irite edici bir şekilde "yatırılmadı mı?" oldu ve tekrar iğne yapılması önerildi dediğimde de "kendisi yapsaymış o zaman" nahoş yanıtını aldım. Her şey bir yana, Annem bir şekilde muayeneye tabi tutuldu, asgari şartlar sağlandı desek de, özellikle bir acil doktorunun biraz güler yüz, biraz nezaketli olması gerekmiyor mu? Bu doktor hastaya bir nimet mi bağışlıyor yoksa vazifesini mi yapıyor? Ben hitap, davranış ve anlayış özürlü bir insan değilim. Karşımdakinden de, özellikle bir hizmet alımında bunların asgarisini beklemek, en doğal vatandaşlık ve hasta haklarım dahilinde bulunmaktadır. Özellikle Gülhane Askeri Tıp Akademisinin, vizyonları arasında bulunan, üstün tıp hizmetini sağlamak ve hizmet alanın tatmin ve mutluluğunu sağlamak unsurlarını bizler hizmet aldığımız kişiler vasıtasıyla değerlendirmekteyiz. Ancak ne yazık ki bugün, bütün gece uyumamış ve kendisinin de eş zamanlı bel fıtığı atağı bulunan, yorgun ve endişeli bir hasta yakını olarak, acil doktorundan aldığım hizmet beni tatmin etmemiş, Akademiniz adına endişelendirmiştir. Annem bir güler yüz görmemiş, bir tatlı dil duymamıştır. İlgili acil doktorunu esefle kınıyor ve rahatsızlığımı bu yolla dile getiriyorum. Konunun değerlendirilmesini ve tarafıma bilgi verilmesi hususunu önemle rica ederim.

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  HastaneÜniversiteKurumTSKDevlet Hastanesi

  Yakındaki Firma ve Mekanlar