Tel: (0312) 304 2000

Adres: Gülhane Askeri Hastanesi (gata), General Dr. Tevfik Sağlam Caddesi, Pk: 06010, Etlik, Keçiören, Ankara, Türkiye


GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Ankara ili Keçiören ilçesinin Etlik Mah. mahallesinde (General Dr. Tevfik Sağlam Cadde) yer alıyor. GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi

0 görüş var

GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi adlı mekan, 83 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi
Etlik Mah.General Dr. Tevfik Sağlam Cadde, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 304 2000 GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi

Aşağıdaki formu kullanarak GATA Gülhane Askeri Tıp Akademisi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...