Tel: (0216) 567 7192

Adres: Gazi Muhtar Paşa Sok. No: 21/1 Feneryolu Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Garfield Veteriner Kliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Feneryolu Mah. mahallesinde (Gazi Muhtar Paşa Sokak) yer alıyor. Garfield Veteriner Kliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Garfield Veteriner Kliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Garfield Veteriner Kliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Garfield Veteriner Kliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Garfield Veteriner Kliniği

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Garfield Veteriner Kliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...