Tel: (0212) 231 3869

Adres: Halaskargazi Cad. No: 109-111 Harbiye Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Gama Turizm, İstanbul ili Şişli ilçesinin Ergenekon Mah. mahallesinde (Halaskargazi Caddesi) yer alıyor. Gama Turizm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gama Turizm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

turizmde yer alan ve merkezlerinde iç ve dış turizme hizmet veren her türlü müstakil veya istirak halinde keza yurt dışı iştirakler ile turistik amaca yönelik her türlü otel motel günü birlik tatil yeri pansiyon kaplıcalar sağlık turizm tesisleri lokanta restoran sportif tesisler gibi dinlenme ve konaklama tesisleri ve her türlü turistik tesis yapmak için gayrimenkuller almak satmak. Şirkete ait gayrimenkuller üzerine her türlü hukuki mali ticari tasarrufta bulunabilir bunları inşa ettirebilir kiraya verir veya kiralar bunlar üzerine rehin ipotek ve şerh alabilir rehin ipotek ve şerh verebilir bunları kaldırabilir bu işlemlerle ilgili tapu dairelerinde her türlü işlem yaptırabilir şirkete ait gayrimenkulleri ve menkulleri üçüncü şahıs ve şirketlerin kuruluşların kurumların borçlarına karşılık şirketin menkul ve gayrimenkullerini ipotek vermeye şirketi kefil etmeye şirket namına gayrimenkuller ve menkul ler satın almaya amaçları doğrultusunda taşıtlar almaya bankalardan kredi kullanmaya ipotekleri kaldırmaya ilgili makamlarla sözleşmeler yapmaya her türlü intifa irtifak hakkı üst sükna ve benzeri haklar tesis etmek ve 24. 12. 2012 tarihinde tescil edilen anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Gama Turizm
    Toplam 14 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.14 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gama Turizm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gama Turizm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gama Turizm