yazdır
 • Nereye: Gama Turizm adresine

Gama Turizm hakkında

Gama Yatırım Pazarlama Turizm Ticaret Anonim Şirketi, turizmde yer alan ve merkezlerinde iç ve dış turizme hizmet veren her türlü müstakil veya istirak halinde keza yurt dışı iştirakler ile turistik amaca yönelik her türlü otel motel günü birlik tatil yeri pansiyon kaplıcalar sağlık turizm tesisleri lokanta restoran sportif tesisler gibi dinlenme ve konaklama tesisleri ve her türlü turistik tesis yapmak için gayrimenkuller almak satmak. Şirkete ait gayrimenkuller üzerine her türlü hukuki mali ticari tasarrufta bulunabilir bunları inşa ettirebilir kiraya verir veya kiralar bunlar üzerine rehin ipotek ve şerh alabilir rehin ipotek ve şerh verebilir bunları kaldırabilir bu işlemlerle ilgili tapu dairelerinde her türlü işlem yaptırabilir şirkete ait gayrimenkulleri ve menkulleri üçüncü şahıs ve şirketlerin kuruluşların kurumların borçlarına karşılık şirketin menkul ve gayrimenkullerini ipotek vermeye şirketi kefil etmeye şirket namına gayrimenkuller ve menkul ler satın almaya amaçları doğrultusunda taşıtlar almaya bankalardan kredi kullanmaya ipotekleri kaldırmaya ilgili makamlarla sözleşmeler yapmaya her türlü intifa irtifak hakkı üst sükna ve benzeri haklar tesis etmek ve 24. 12. 2012 tarihinde tescil edilen anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Gama Turizm için Görüşler

  Ödeme seçenekleri

  EFT/Havale Visa MasterCard Nakit

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar

  Bir hata oluştu.

  Maalesef! Bir hata oluştu.

  Ana sayfaya dön