Adres: Meşrutiyet Mh. Atatürk Bulvarı, Gama İş Merkezi, Kızılay - Söğütözü, Çankaya, Ankara, Türkiye


Gama İş Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Meşrutiyet Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Gama İş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gama İş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gama İş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gama İş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gama İş Merkezi

2 görüş var

  • iş? arıyorum imkanınız varsa sizin firmanızda çalısmak istıyorum?meslegim montajcılık 05364706912 cep numaram sirketinizde çalısırsam cok seviirim?

    Misafir, 28.07.2010 02:14:00

  • iş? arıyorum imkanınız varsa bana iş? verebilirmisiniz daha once gama da calısmıstım 2 yıl oyunca katarda calıstım kaynakcı olarak simdi iş?sizim ne olur yardımcı olun

    Misafir, 04.05.2010 10:57:00

Gama İş Merkezi adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.72 puan almıştır.
Gama İş Merkezi
Meşrutiyet Mah.Atatürk Blv, Çankaya, Ankara.
Gama İş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Gama İş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...