Tel: (0212) 445 2202

Adres: Göztepe Mah. Orhangazi Cad. Selvi Sok. No: 1, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Füruzan Sadıkoğlu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Göztepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Füruzan Sadıkoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Füruzan Sadıkoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Füruzan Sadıkoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Füruzan Sadıkoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Füruzan Sadıkoğlu İlköğretim Okulu

0 görüş var

Füruzan Sadıkoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.3 puan almıştır.
Füruzan Sadıkoğlu İlköğretim Okulu
Göztepe Mah., Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 445 2202 Füruzan Sadıkoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Füruzan Sadıkoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...