Tel: (0216) 377 9769

Adres: Kartal Cad. No: 8 Yakacık Polis Karakulu Yakını Çarşı Mh. Yakacık Kartal, , İstanbul, Türkiye


Furnes Ekmek Pasta Ve Unlu Mamülleri, İstanbul ili Kartal ilçesinin Çarşı Mah. mahallesinde yer alıyor. Furnes Ekmek Pasta Ve Unlu Mamülleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Furnes Ekmek Pasta Ve Unlu Mamülleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Un kepek, buğday yağ bakliyat gibi bitkisel maddeler ve bunlardan elde edilecek ekmek unlu mamüller bitkisel gıdaların et, süt, deri yağ gibi hayvansal maddeler ve bunlardan elde edilen peynir yoğurt gibi hayvansal gıdaların alımı satımını yapmak bu türdeki mamülleri üretmek fırın değirmer kurmak imalatı ile uğraşmak imal ettiği mamül malların pazarlamasını yapmak satış için gerekli gördüğünde büfe veya satış reyonları açmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Furnes Ekmek Pasta Ve Unlu Mamülleri
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Furnes Ekmek Pasta Ve Unlu Mamülleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Furnes Ekmek Pasta Ve Unlu Mamülleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Furnes Ekmek Pasta Ve Unlu Mamülleri