Tel: (0232) 361 7578

Adres: 6601 Sk. No: 14 Cumhuriyet Mah. Serinkuyu Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Fuat Köprülü İlköğretim Okulu, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (6601. Sokak) yer alıyor. Fuat Köprülü İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fuat Köprülü İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fuat Köprülü İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fuat Köprülü İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fuat Köprülü İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Eski öğretmenlerin adreslerini yayınlanırsa hayatımızın en temel değerlerini aldığımız insanları hatırlama ve bir nebzede olsa anma ve saygılarımızı bildirme imkanımız olabilir.

    Misafir, 22.12.2010 22:37:00

Fuat Köprülü İlköğretim Okulu adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.25 puan almıştır.
Fuat Köprülü İlköğretim Okulu
Cumhuriyet Mah.6601. Sokak, Karşıyaka, İzmir.
+90(0232) 361 7578 Fuat Köprülü İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Fuat Köprülü İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...