Tel: (0232) 361 7578

Adres: 6601 Sk. No: 14 Cumhuriyet Mah. Serinkuyu Karşıyaka, İzmir, Türkiye


Fuat Köprülü İlköğretim Okulu, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (6601. Sokak) yer alıyor. Fuat Köprülü İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fuat Köprülü İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Fuat Köprülü İlköğretim Okulu
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.25 puan aldı.
  • Eski öğretmenlerin adreslerini yayınlanırsa hayatımızın en temel değerlerini aldığımız insanları hatırlama ve bir nebzede olsa anma ve saygılarımızı bildirme imkanımız olabilir.

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fuat Köprülü İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fuat Köprülü İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fuat Köprülü İlköğretim Okulu