Fransız Kültür Merkezi logo

Tel: (0212) 393 8111

Adres: İstiklal Caddesi, No: 4, Taksim, Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Fransız Kültür Merkezi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Katip Mustafa Çelebi Mah. mahallesinde (Istiklal Caddesi) yer alıyor. Fransız Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fransız Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Fransız Kültür Merkezi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fransız Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fransız Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fransız Kültür Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Fransız Kültür Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...