Tel: (0384) 228 0100 veya (0384) 228 0121

Adres: Bahçelievler Mah. Mustafa Parmaksız Caddesi, No: 56, Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi, Merkez, Nevşehir, Türkiye


Forum Kapadokya AVM, Nevşehir ili Nevşehir Merkez ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde yer alıyor. Forum Kapadokya AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Forum Kapadokya AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Multi Development Türkiye’nin sekizinci projesi olan Forum Kapadokya  Alışveriş ve Yaşam Merkezi 25 Kasım’da ziyaretçileriyle buluşuyor.


Forum Kapadokya Kayseri–Aksaray Yolu üzerinde Nevşehir’in en değerli konumlarından birinde yer alıyor. Daha önce otobüs terminali arsası olan alan, sadece bölge halkına değil, turizme de yönelik bir projeye dönüştü. Kentin en prestijli ve güçlü çekim merkezlerinden biri oluyor.

Nevşehir  il merkezinin gelişme aksında, kentin kuzeybatısında, yeni konut ve ticaret alanlarının planlandığı Kayseri-Aksaray yolu üzerinde yer alan Forum Kapadokya, çevre yolu ve kent  merkezine ulaşan ana aksın kesişme noktasındaki mükemmel konumu ile dikkat çekiyor.

Yerel mimari unsurların, teknik ve estetik öngörüsü ile harmanlandığı Forum Kapadokya,   yaklaşık 25. 000 metrekare kiralanabilir alana sahip. Hipermarket, sinema salonları, eğlence mekanları, restoranlar, yerel ve uluslar arası seçkin markalardan oluşan mağazaları ve yaklaşık 800 araçlık kapalı  otopark alan ile Forum Kapadokya, bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak tasarlandı.

Forum Kapadokya'ya yılda 4. 4 milyon  ziyaretçi gelmesi beklenmektedir.

Proje Bilgisi

Hipermarket: Kipa         (8489 m2)

Anchor: LC Waikiki         (1400 m2 )

Sinema: Cinemapink     (1334 m2)

Eğlence: Funtime    (  700 m2 )Proje Geliştirme
Multi Development Türkiye
İstanbul, Türkiye

Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi Açılış Kapanış Saatleri
Hafta İçi: 10: 00 - 22: 00
Hafta Sonu: 10: 00 - 22: 00


0 görüş var

    Forum Kapadokya AVM
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.9 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Forum Kapadokya AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Forum Kapadokya AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Forum Kapadokya AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Forum Kapadokya AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...