Forum İstanbul AVM logo

Tel: (0212) 443 1350

Adres: Kocatepe Mh. Paşa Caddesi, Forum İstanbul Avm, Pk: 34045, Kocatepe, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Forum İstanbul AVM, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Kocatepe Mah. mahallesinde (İKEA Bayrampaşa-Forum İstanbul) yer alıyor. Forum İstanbul AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Forum İstanbul AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Forum İstanbul Alışveriş Merkezi Açılış Kapanış Saatleri
Hafta İçi: 10: 00 - 22: 00
Hafta Sonu: 10: 00 - 22: 00


1 görüş var

    Forum İstanbul AVM
    Toplam 89 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.99 puan aldı.
  • Merhabalar Pazar günü avm nizi ziyaret ettim ve alışveriş yaptım real market yanındaki lavobolarınızda sabunluklarınız çalışmıyor 4 taneside O kadar yogun insanın oldugu yere böylesi umursamazlık çok üzücü mescid diye yaptıgınız yerde yer olmadıgı için insanlar geri çıkıyor bizde dahil kısacası ömrümde gördüğüm en kötü pis ve insanların deger bulmadıgı bir avm insnın bunu kendi radyo programımda dahil paylasacagım insanlar bilinçlensin diye

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Forum İstanbul AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Forum İstanbul AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Forum İstanbul AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Forum İstanbul AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...