Tel: (0212) 367 4700 veya (0212) 231 6211

Adres: Cumhuriyet Cd. Üftade Sokak Ern Han Kat: 2-3-7, Elmadağ, Şişli, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • yazılım
  • Bu firma 25 senedir faal

Foreks İletişim Bilgi Sistemleri, İstanbul ili Şişli ilçesinde yer alıyor. Foreks İletişim Bilgi Sistemleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Foreks İletişim Bilgi Sistemleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Özel ve kamu kesiminde gerçek ve tüzel kişilerle bunlara ait işletmelerde yazılım hizmetleri sağlamak, yurt içi ve yurt dışında program yaptırmak, satın almak ve satmak, bilgi işlem, iletişim ve çağrı sistemleri, veri bankaları kurmak ve işletmek, bu sistemlerin çalışması için gerekli teçhizatı kurmak ve satmak, bunlara ilişkin eğitim programları düzenlemek, bilgisayar cihazları ile ilgili mevzularlar iştigal etmek, bilgisayar alım satımı yapmak. Şirket faaliyetleri için lüzumlu görülecek her türlü gayrimenkul malları ve gayrimenkul hükmündeki hakları her çeşit menkul malları ve gayrimenkul ve menkuller üzerindeki her çeşit ayni veya şahsi her türlü hakları satın almak, trampa, takas, satış vaadi akitleri gibi medeni kanunu borçlar kanunun, ticaret kanunun, icra iflas kanunu gibi çeşitli mevzuat hükümlerinin hükmü şahıslara tanadığı imkan ve yollar dairesindeki çeşitli şekillerde iktisap devir veya temellük edebileceği gibi keza bu yollarla elden çıkarabilir, menkul ve gayrimenkul mallarını satabilir, şirket menkul ve gayrimenkul mallar ile hak ve tesisler üzerinde alacakları lehine rehin ve ipotek tesisi dahi her türlü teminatı verebilir. Şirket alacakları için her türlü menkul ve gayrimenkul rehin ve ipotek alabilir. Üçüncü gerçek veya tüzel kişilerin mevcut veya doğacak borçları için sahip bulunduğu menkul ve gayrimenkuller üzerinde ipotek dahil hen nevi ayni ve şahsi hakları tesis edebilir, keza diğer üçüncü hakiki ve hükmi şahısların menkul ve gayrimenkullerini ipotek rehin gösterebilir. Gerektiğinde ipoteklerin vadesini temdit edebilir ve ipotek miktarlarını aktırabilir, ipotekleri telkin ve fek edebilir ve ettirebilir, şirket kendisinin veya diğer üçüncü ve hükmi şahısların aldığı veya alacağı kredi ve kefalet işlemleri için kendi gayrimenkullerini diğer üçüncü hakiki ve hükmi şahısların aldığı veya alacağı kredi ve kefalet işlemleri için kendi gayrimenkulleri ile birlikte müteselsilen ipotek edebilir, rehin gösterebilir. Gayrimenkulleri üzerinde irtifakları, intifa hakları, kat irtifakları, kat mülkiyeti tesis edebilir, satış vaadi sözleşmeleri yapabilir ve tapuya şerh ettirebilir, kaldırabilir ve 23. 11. 2001 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Foreks İletişim Bilgi Sistemleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Foreks İletişim Bilgi Sistemleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Foreks İletişim Bilgi Sistemleri

Aşağıdaki formu kullanarak Foreks İletişim Bilgi Sistemleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...