Tel: (0212) 573 7575

Adres: Yeşilköy Mahallesi, Harman Sokak, No: 48, Flyinn Avm, Pk: 34153, Florya, Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Flyinn Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Şenlikköy Mah. mahallesinde (Harman Sokak) yer alıyor. Flyinn Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Flyinn Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Flyinn Alışveriş Merkezi
    Toplam 35 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.63 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Flyinn Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Flyinn Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Flyinn Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Flyinn Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...