Tel: (0212) 663 0700

Adres: Şenliköy Mah. Halkaalı Cad. No :12 Florya, İstanbul, Türkiye


Florya Has Kral Hatay Sofrası, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde yer alıyor. Florya Has Kral Hatay Sofrası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Florya Has Kral Hatay Sofrası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Florya Has Kral Hatay Sofrası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Florya Has Kral Hatay Sofrası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Florya Has Kral Hatay Sofrası

0 görüş var

Florya Has Kral Hatay Sofrası adlı mekan, 50 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Florya Has Kral Hatay Sofrası
, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 663 0700 Florya Has Kral Hatay Sofrası

Aşağıdaki formu kullanarak Florya Has Kral Hatay Sofrası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...