Tel: (0212) 224 4950

Adres: Abide-i Hürriyet Cad. No: 290 Çağlayan Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Florence Nightingale, İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Abide-i Hürriyet Caddesi) yer alıyor. Florence Nightingale yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Florence Nightingale nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirketin amacı, Çağdaş olanaklar ve yüksek teknolojinin gereği olan sistem ve yaratıcılık içinde tıp alanında ve özellikle tedaviye yönelik yatırımları yapacak sağlık kurumlarını oluşturmaktır, Florence Nıghtıngale Hastanesi'ni işletmek, öngörülecek araştırma ve geliştirmelerle standardını yükseltmek, mevcut tesislere ek ya da değişik yerleşim birimlerinde yeni hastane ve bu hastahane bünyesinde poliklinik, klinik, dispanser, tıbbi tahlil laboratuvarları, kreş, huzurevleri, dinlenmek ve nekahat dönemi tesisleri açmak, kiralamak, kiraya vermek, donatmak, tüm sağlık hizmetlerini vermek ve 15. 10. 2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı diğer işler.


0 görüş var

    Florence Nightingale
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Florence Nightingale nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Florence Nightingale konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Florence Nightingale