Fizyorem Fizik Tedavi Merkezi logo

Tel: (0216) 349 9096

Adres: Bağdat Cad Ahenk Ap No: 344 D: 8 Erenköy Kadıköy , İstanbul, Türkiye


Fizyorem Fizik Tedavi Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Fenerbahçe Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Fizyorem Fizik Tedavi Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fizyorem Fizik Tedavi Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Fizyorem Fizik Tedavi Merkezi
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.17 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fizyorem Fizik Tedavi Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fizyorem Fizik Tedavi Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fizyorem Fizik Tedavi Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Fizyorem Fizik Tedavi Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...