Tel: (0374) 262 8470

Adres: Fatih Mh. Ihlamur Sok. Karacasu, Merkez, , Bolu, Türkiye


Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Bolu ili Bolu Merkez ilçesinin Sağlık Mah. mahallesinde (Gazi Mehmet Türe Sokak) yer alıyor. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...