Tel: (0216) 347 3072

Adres: Sakız Sok. No: 10/3 Önal İşhanı Caferağa Mh. Moda Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Fizik Tedavi ve Rahbilitasyon - Uzm. Dr. Ayşim Oflazer, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caferağa Mah. mahallesinde (Sakız Sokak) yer alıyor. Fizik Tedavi ve Rahbilitasyon - Uzm. Dr. Ayşim Oflazer yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fizik Tedavi ve Rahbilitasyon - Uzm. Dr. Ayşim Oflazer nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fizik Tedavi ve Rahbilitasyon - Uzm. Dr. Ayşim Oflazer nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fizik Tedavi ve Rahbilitasyon - Uzm. Dr. Ayşim Oflazer konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fizik Tedavi ve Rahbilitasyon - Uzm. Dr. Ayşim Oflazer

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Fizik Tedavi ve Rahbilitasyon - Uzm. Dr. Ayşim Oflazer ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...