Tel: (0212) 522 1228

Adres: Çakmakçılar Ykş. No: 61/A Sultanhamam Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Fırat Yazma, İstanbul ili Fatih ilçesinin Taya Hatun Mah. mahallesinde (Çakmakçılar Ykş.) yer alıyor. Fırat Yazma yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fırat Yazma nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü yazma, yazma çeşitleri, tülbent, namaz örtüsü, eşarp, yünlü, pamuklu, yün, deri, suni deri, kösele, elyaf, plastik iplik, sentetik iplik ve bunların karışımlarından elde edilen her nevi tekstil ürünlerinin. . . . . imali, toptan ve perakende alımı, satımı, ithali, ihracı, pazarlaması bunların fason olarak yapılması, yaptırılması. Konusu ile ilgili uzun orta ve kısa vadeli krediler alabilir karşılığında ipotek verebilir. Şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek için gayrimen kuller alır satar ipotek eder irtifaz gibi ayni haklar iktisap edebilir bunları başkalarına devir ve ferağ edebilir ifraz ve tevhid kat irtifakı kat mülkiyeti tesis eder ipoteklerş uzatır değiştirir fek eder kiralar kiraya verir kira aktini tapuya verir kira aktini tapuya tescil ettirir gayrimenkullerle ve haklarla her çeşit iltizami ve tasarrufi işlemlerde bulunabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Fırat Yazma
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fırat Yazma nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fırat Yazma konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fırat Yazma