Tel: (0266) 246 2329

Adres: Fırat İÖO, Paşaalanı Mh. 225 Sk. No:10/A Balıkesir / Merkez Balıkesir, Türkiye


Fırat İlköğretim Okulu (Fırat Koleji), Balıkesir ili Karesi ilçesinde yer alıyor. Fırat İlköğretim Okulu (Fırat Koleji) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fırat İlköğretim Okulu (Fırat Koleji) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Fırat İlköğretim Okulu (Fırat Koleji)
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.89 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fırat İlköğretim Okulu (Fırat Koleji) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fırat İlköğretim Okulu (Fırat Koleji) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fırat İlköğretim Okulu (Fırat Koleji)

Aşağıdaki formu kullanarak Fırat İlköğretim Okulu (Fırat Koleji) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...