Tel: (0212) 280 3494

Adres: Ahmet Bayman Sok. No: 18 Oto San. Sit. Sanayi Mh. 4. Levent Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Finteks Tekstil, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Yeşilce Mah. mahallesinde (Dalgıç Sokak) yer alıyor. Finteks Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Finteks Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Finteks Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Finteks Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Finteks Tekstil

1 görüş var

  • gerçekten finteks iyi marka fasonlarıda oldukça iyi

    Misafir, 31.08.2011 15:44:00

Finteks Tekstil adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Finteks Tekstil
Yeşilce Mah.Dalgıç Sokak, Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 280 3494 Finteks Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Finteks Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...