Tel: (0212) 339 2828

Adres: Huzur Mh. Oto Sanayi Sitesi, Ahmet Bayman Caddesi, No: 18, Pk: 34330, 4. Levent, Şişli, İstanbul, Türkiye


Finteks Tekstil | Merkez, İstanbul ili Şişli ilçesinin Huzur Mah. mahallesinde (Ahmet Bayman Caddesi) yer alıyor. Finteks Tekstil | Merkez yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Finteks Tekstil | Merkez nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü tekstil sanayi mamulleri, her türlü konfeksiyon imalatı, tekstil sanayi için gerekli hammaddelerini tekstil sanayi yan ürünlerini iç ve dış giyimi kapsayan mamul ve yarı mamul moda ürünleri alım satımı, ithalatı, fason ve imalatını yapmak, bilumum pamuk, ipek, yün, suni ve sentetik elyaftan mamul iplik tekstil giyim ve konfeksiyon mamullerinin alımı, satımı, imalatı, pazarlaması, ihracat ve ithalatı ve Her türlü gayrimenkul satın alabilir, satabilir, kiraya verebilir, kiralayabilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakkı tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir, ipotekleri fek edebilir. Ticari İşletme Rehni yapabilir. Rehni fek edebilir, şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her çeşit muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir iktisap ettiği menkul ve gayrimenkulleri gerektiğinde tekrar satabilir. Şirket amaç ve konusunun gerektirdiği işleri gerçekleştirebilmek için gerektiğinde nakdi ve gayrinakdi krediler alabilir, bu krediyi temin edenler lehine gerektiğinde her çeşit teminatları ve kefaletleri verebilir, başkaları lehine ipotek ve rehin tesisi eder, başkalarından ipotek ve rehin alabilir, gerekli gördüğünde bu ipotekleri fekkeder veya ettirir. Lehine her türlü ve serbest dereceden istifade kaydıyla ipotek tesis edebilir, mevcut olan veya olabilecek ipotekleri fekkedebilir, kira akitlerinin tapuda tescillerini ve feklerini talep edebilir, ticari işletme rehni akdedebilir, her türlü tasarrufta bulunabilir Bilcümle gayrimenkuller üzerinde bina inşa edebilir, ettirebilir, kurulmuş tesisleri binaları satın alabilir, yahut kiralayabilir, nubları devir ve ferağ edebilir, ayrıca gayrimenkuller üzerinde intifa, irtifak, vesair haklar ile medeni kanun hükümleri gereğince ayni ve gayrimaddi haklarla ilgili her çeşit iltizami ve tasarrufi işlemler yapabilir, gene bunlar üzerinde mükellefiyetli veya mükellefiyetsiz tasarruflarda bulunabilir ve 16. 6. 2010 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


1 görüş var

    Finteks Tekstil | Merkez
    Toplam 30 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.67 puan aldı.
  • gerçekten finteks iyi marka fasonlarıda oldukça iyi

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Finteks Tekstil | Merkez nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Finteks Tekstil | Merkez konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Finteks Tekstil | Merkez

Aşağıdaki formu kullanarak Finteks Tekstil | Merkez ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...