Tel: (0212) 521 0841

Adres: Fındıkzade İöo, Fatih, 34093 Mollaşeref, , İstanbul, Türkiye


Fındıkzade İlköğretim okulu, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Fındıkzade İlköğretim okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fındıkzade İlköğretim okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fındıkzade İlköğretim okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fındıkzade İlköğretim okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fındıkzade İlköğretim okulu

1 görüş var

  • çok iyi bir okul çokta güzel eğitimini çok iyi veriyorlar, bunun için bütün öğretmenlerime teşekkür ederim

    Misafir, 28.05.2011 21:22:00

Fındıkzade İlköğretim okulu adlı mekan, 37 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Fındıkzade İlköğretim okulu
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 521 0841 Fındıkzade İlköğretim okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Fındıkzade İlköğretim okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...