Tel: (0464) 511 3010 veya (0464) 511 3010

Adres: Merkez Mh. Belediye Caddesi, No: 32, Belediye İş Hanı, Fındıklı, Rize, Türkiye


Fındıklı Belediyesi, Rize ili Fındıklı ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Belediye Caddesi) yer alıyor. Fındıklı Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fındıklı Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Fındıklı Belediyesi
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 8.33 puan aldı.
  • AKDENİZ VE EGE BÖLGELERİNDEKİ GEREK ŞEHİR GEREK SAHİL BELDELERİNDEKİ ARAZİ FİYATLARI ÇOK ÇOK YÜKSEK VE DEĞERLİ İKEN NEDEN BU GÜZEL SAHİL BELDESİNDE VE BELDELERİNDE ÇOK DÜŞÜK ACABA UFACIK BİR HOBİ BAHCESİ BİLE YÜKSEK FİYATLARDAN ALICI BULURKEN BU EŞSİZ DOGA VE DENİZLERİMİZİN NEDEN DEĞERSİZ OLDUĞUNU ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL Kİ ; İNSANIMIZ SAHİL TURİZMİNE DOYMUŞ YENİ DOĞAYLA BAŞBAŞA KALMA ARAYIŞI İCERİSİNDEYKEN,.İNSANIMIZ ARTIK TABİATIN DOĞANIN DEĞERİNİ ANLAMIŞ VE HATTA HİDROELEKTRİK SANTRALLERİNİN BİLE YAPILMASINI İSTEMEZKEN NEDEN DEĞERSİZ BU GÜZELİM BELDE,KARADENİZ İNSANININ AKSİ OLUP ÇAĞDAŞLAŞMAYA İZİN VERMEYİŞİNDEN Mİ ,TURİZME SOĞUK BAKIŞINDAN MI YOKSA BURDAKİ BELEDİYELERİN GİZLİ BİR RANT PEŞİNDEMİ OLUŞLARINDAN ACABA YADA KARADENİZE YURT İNSANIMIZ İÇİN GEREKLİ REKLAMIN SUNULAMAMIŞ OLMASINDANMI KAYNAKLANMAKTA.LÜTFEN BU GÜZELİM BELDELERİMİZİN VE İNSANININ DAHA RAHAT YAŞAYABİLMESİ GELİR SEVİYESİNİ ARTIRABİLMELERİ İÇİN BELEDİYELER VE TARIM ENSTİTÜTÜLERİ OLARAK ARTIK GEREKLİ ADIMLARI ATIN VE DÜNYAYA TANITIN .

    15/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fındıklı Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fındıklı Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fındıklı Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Fındıklı Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...