Tel: (0216) 456 8828

Adres: Baraj Yolu Cad. No: 17 Metro Turizm Karşısı Yeni Çamlıca Mh. Dudullu Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Fındıkkale Turizm - Dudullu Merkez, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Esenşehir Mah. mahallesinde (Baraj Yolu) yer alıyor. Fındıkkale Turizm - Dudullu Merkez yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fındıkkale Turizm - Dudullu Merkez nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fındıkkale Turizm - Dudullu Merkez nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fındıkkale Turizm - Dudullu Merkez konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fındıkkale Turizm - Dudullu Merkez

0 görüş var

Fındıkkale Turizm - Dudullu Merkez adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Fındıkkale Turizm - Dudullu Merkez
Esenşehir Mah.Baraj Yolu, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 456 8828 Fındıkkale Turizm - Dudullu Merkez

Aşağıdaki formu kullanarak Fındıkkale Turizm - Dudullu Merkez ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...