Tel: (0212) 522 9397

Adres: Celal Ferdi Gökçay Sok. No: 20/A Mollafenari Mh. Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Filizler Tekstil Giyim, İstanbul ili Fatih ilçesinin Taya Hatun Mah. mahallesinde (Celal Ferdi Gökçay Sokak) yer alıyor. Filizler Tekstil Giyim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Filizler Tekstil Giyim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her çeşit konfeksiyon maddeleri alım satımı, imalatı, ithalatı, ihracatı. Her çeşit triko konfeksiyon alım satımı, imalatı, ithalatı, ihracatı. Her çeşit tekstil ve tekstil ürünleri alım satımı, ithalatı, ihracatı. Her çeşit kumaş alım satımı, imalatı, ithalatı, ihracatı ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Filizler Tekstil Giyim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Filizler Tekstil Giyim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Filizler Tekstil Giyim

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Filizler Tekstil Giyim ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...