Tel: (0212) 575 1516

Adres: Gülter Hanım Sk. No: 6 Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Fikret Yüzatlı İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Gülter Hanım Sokak) yer alıyor. Fikret Yüzatlı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fikret Yüzatlı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fikret Yüzatlı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fikret Yüzatlı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fikret Yüzatlı İlköğretim Okulu

0 görüş var

Fikret Yüzatlı İlköğretim Okulu adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.93 puan almıştır.
Fikret Yüzatlı İlköğretim Okulu
Bahçelievler Mah.Gülter Hanım Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 575 1516 Fikret Yüzatlı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Fikret Yüzatlı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...