Fiat Gürses Oto logo

Tel: (0212) 429 6373

Adres: Birlik Mh. Mehmet Akif İnan Caddesi, No: 4, Esenler, İstanbul, Türkiye


Fiat Gürses Oto, İstanbul ili Esenler ilçesinin Birlik Mah. mahallesinde (Mehmet Akif İnan Caddesi) yer alıyor. Fiat Gürses Oto yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fiat Gürses Oto nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Gürses Oto, Fiat Ana Bayi ve Fiat Yetkili Servis Olarak Faliyet Götermektedir, Doblo, Punto, Linea, Fiorino, Bravo, Mini500 Satışını ve Tam Anlamıyla Müşteri Memnuniyeti Odalı Servis Hizmetini müşterilerine sunmaktadır.


0 görüş var

    Fiat Gürses Oto
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.29 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fiat Gürses Oto nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fiat Gürses Oto konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fiat Gürses Oto

Aşağıdaki formu kullanarak Fiat Gürses Oto ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...