Tel: (0212) 594 1376

Adres: İsmetpaşa Mah. 106. Sok. No: 45 Sultangazi, İstanbul, Türkiye


Fevzi Kutlu Kalkancı İlköğretim Okulu, İstanbul ili Sultangazi ilçesinde yer alıyor. Fevzi Kutlu Kalkancı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fevzi Kutlu Kalkancı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fevzi Kutlu Kalkancı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fevzi Kutlu Kalkancı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fevzi Kutlu Kalkancı İlköğretim Okulu

1 görüş var

 • okulumu çok seviyorum...
  öğretmenler çok ilgili
  okulum tertemiz
  yeni okul çok güzel
  ,öğretmenlerimi seviyorum

  Misafir, 11.12.2010 19:59:00

Fevzi Kutlu Kalkancı İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Fevzi Kutlu Kalkancı İlköğretim Okulu
, Sultangazi, İstanbul.
+90(0212) 594 1376 Fevzi Kutlu Kalkancı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Fevzi Kutlu Kalkancı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...