Tel: (0232) 250 8577

Adres: 2906 Sk. No: 39 Bahar Mah. Bozyaka, Karabağlar, İzmir, Türkiye


Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu, İzmir ili Karabağlar ilçesinde yer alıyor. Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben bu okulda okuyorum gerçekten çok güzel bir okul öğretmenleri müdürü vs. çok iyi okulumu çok seviyorum öğretmenlerimi çok seviyorum

    Misafir, 26.03.2011 20:17:00

Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.33 puan almıştır.
Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu
, Karabağlar, İzmir.
+90(0232) 250 8577 Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...