Tel: (0252) 614 1309

Adres: Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No: 98, 48300 fethiye Merkez, Fethiye, Muğla, Türkiye


Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü, Muğla ili Fethiye ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.
  • saat aksam 22 den sonra alkol satısı yapılmayacak deniyor. ama dogus 06 market barısmanco bulvarı. calıs yolu uzerı aralıksız satıyor. her aksam ugardıgımda muahakak bırılerı alkol alıyor. sorduğumda da bana verdıgı cevap satmayıp da napcaz sen mı oduyceksın buranın kırasını bana kımse karışamaz polıs gelsın onada satarım mal benım malım dıye ukala bır uslup takınıyor. bununla ılgılı ekıplerınızı gpnderıp denetleme yaparsanız sevınırım ıyı calısmalar .

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...