Tel: (0332) 355 6820

Adres: Çelebi Mah. Aslanlı Kışla Cad. No: 101 Karatay, Konya, Türkiye


Feritpaşa İlköğretim Okulu, Konya ili Karatay ilçesinde yer alıyor. Feritpaşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Feritpaşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Feritpaşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Feritpaşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Feritpaşa İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • iyi bir okul

    Misafir, 29.03.2011 14:42:00

Feritpaşa İlköğretim Okulu adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır.
Feritpaşa İlköğretim Okulu
, Karatay, Konya.
+90(0332) 355 6820 Feritpaşa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Feritpaşa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...